ХАРКІВ (QHA) -

13 грудня Київський суд міста Харкова продовжив запобіжний захід підозрюваної у смертельному ДТП у Харкові, в якому загинуло 6 осіб, Олені Зайцевій у вигляді утримання під вартою без права внесення застави до 10 лютого 2018 року.

Сторона звинувачення просила продовження запобіжного заходу на 60 діб і заявила, що Зайцева може сховатися за кордоном і впливати на свідків.

Захист підозрюваної не заперечувала винесеному рішенню.

— Ми не заперечуємо проти задоволення клопотання, зазначила адвокат Зайцевої Юлія Козир.

QHA повідомляло, що підозрювана у смертельному ДТП Олена Зайцева визнала свою провину. Крім цього, Зайцева попросила пробачення у всіх потерпілих.

Нагадаємо, 18 жовтня в результаті ДТП у Харкові загинули 6 осіб.

Київський районний суд Харкова на 2 місяці взяв під варту без права внесення застави харків'янку Олену Зайцеву, яку підозрюють у наїзді на пішоходів 18 жовтня.

Аварія сталася на вулиці Сумській біля площі Конституції о 20:45. Автомобіль вилетів на тротуар, де на пішохідному переході стояли люди і чекали зеленого світла світлофора, щоб перейти вулицю.

12 людей звернулися у лікарні з різними травмами. Постраждали здебільшого жінки, серед них була вагітна на 7-у місяці, яка перебуває у дуже важкому стані.

Джерело: Українська правда

QHA