ІВАНО-ФРАНКІВСЬК (QHA) -

29 серпня поблизу с. Яблуниця Яремчанської міської ради Івано-Франківської області в важкодоступному місці рятувальники виявили уламки вертольота і тіло пілота, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на прес-службу Держслужби України з НС.

У відомстві зазначили, що на момент виявлення місця аварії, а також у перші години після виявлення марка повітряного судна і особистість загиблого не були встановлені. При цьому, як зазначили у ДСНС, за попередніми даними, це може бути тіло 53-річного львів'янина, якого розшукували рятувальники кількох районів Івано-Франківської та Закарпатської областей з понеділка. Про зникнення чоловіка повідомила 28 серпня його дружина. За словами жінки, вона востаннє спілкувалася з ним увечері 24 серпня.

У той же час, у зведенні подій станом на ранок середи на сайті ДСНС відзначається, що «поблизу с. Поляниця Яремчанської міської ради о 14:40 29 серпня у лісовому масиві виявлено розбитий приватний вертоліт (Robinson R22 Beta), а також тіло пілота. За фактом події правоохоронними органами проводиться розслідування».

ФОТО: інтернет

QHA