СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

Стосовно кримчанки Наталії Харченко (дружини активіста Українського культурного центру Криму Андрія Виноградова) співробітники ФСБ РФ в окупованому Криму проводять дослідчу перевірку за кримінальною статтею за «екстремізм». Про це повідомляє «Кримська правозахисна група» з посиланням на адвоката Едема Семедляєва.

За його відомостями, вранці 12 січня додому до Виноградових прийшли співробітники ФСБ Росії. Вони пред'явили кримським активістам дозвіл на обшук житла. За підсумками обстеження у Наталії та Андрія вилучили оргтехніку. Подружжя силовики відвезли в «Управління ФСБ Росії по Республіці Крим і місті Севастополі».

Семедляев повідомив КПГ, що на даний момент стосовно Наталії Харченко проводиться перевірка за ч. 2 ст. 280 КК РФ (Публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності, здійснені з використанням засобів масової інформації або інформаційно-телекомунікаційних мереж).

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, активіст Українського культурного центру в окупованому Росією Криму Андрій Виноградов був відпущений увечері 12 січня після допиту в ФСБ, а близько 14.00 відпустили його дружину.

ФОТО: інтернет

QHA