КИЇВ (QHA) -

У зв'язку з пожежею, що виникла сьогодні вночі на окремих майданчиках бази озброєння, розташованої в місті Балаклія Харківської області, Державна прикордонна служба України посилила охорону Східної ділянки кордону, повідомляє помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

— Зокрема, силами підрозділів Регіонального управління і резервів відомства збільшена щільність прикордонних нарядів поза пунктами пропуску, посилені заходи безпеки у пунктах пропуску, уточнена взаємодія із ЗС України, Службою безпеки, ДСНС, Національною поліцією і Національною гвардією. У даний час обстановка на ділянках кордону в межах Чернігівської, Харківської, Сумської та Луганської областей контролюється. Всі пункти пропуску працюють у штатному режимі, — написав він.

Державна прикордонна служба України просить громадян у разі виявлення ознак провокацій або інших підозрілих дій поблизу кордону дзвонити за телефоном (044) 527 6363.

Раніше QHA повідомляло, що у результаті диверсії сьогодні вночі о 2 годині 46 хвилин на декількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові та артилерійські снаряди 125 і 152 мм) поблизу міста Балаклія в Харківській області стався вибух (виникла пожежа), що призвела до детонації боєприпасів.

ФОТО: інтернет

QHA