ЧОНГАР (QHA) -

У зоні митного контролю на КПВВ «Чонгар» 10 лютого митниками і працівниками фіскальної служби в Херсонській області було припинено спробу незаконного провезення до окупованого Криму понад 26 тисяч сигарет. Про це повідомляє сайт Херсонської ОДА.

У прикордонній службі стверджують, що контрабандний товар був захований у конструктивних порожнинах автомобіля марки Mercedes-benz, в якому громадянин України намагався проїхати на окуповану територію Криму.

Під час митного контролю у працівників КПВВ «Чонгар» виникла підозра щодо переміщення прихованих товарів. При огляді автомобіля митниками дійсно було виявлено понад 1300 пачок сигарет елітних марок (Parliament, Sobranie, Marlboro тощо) з марками акцизного збору України.

Таким чином, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за ст. 483 ч. 1 Митного кодексу України.

Сигарети та автомобіль було вилучено. Далі справу направлять до суду, який і визначить покарання порушникові.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 11 січня співробітниками Державної прикордонної служби України на контрольному пункті в'їзду-виїзду «Каланчак» був затриманий КамАЗ, який прямував з окупованого Росією Криму на територію Дніпропетровської області України. Причиною затримання стала та обставина, що в ході обшуку транспортного засобу було виявлено докази відвідин ним окупованих районів Луганської та Донецької областей у 2015 році. При цьому у прикордонників немає інформації про перетин цим транспортним засобом адміністративного кордону в зазначений період.

ФОТО: інтернет

QHA