СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

В окупованому Криму в селі Верхньосадове в результаті падіння старих футбольних воріт на території футбольного поля школи №52 загинув 13-річний хлопчик. Про це повідомили у прес-службі Севастопольського управління Слідкому Росії.

— Встановлено, що вдень 3 лютого четверо школярів прийшли на футбольне поле школи №52 у селі Верхньосадове. На території поля встановлені нові спортивні ворота, проте хлопцям грати було незручно біля воріт були калюжі. Там же були і старі металеві ворота, які діти періодично піднімали з землі, самі встановлювали і грали у футбол... Під час гри ворота впали на 13-річного хлопчика. Дитина померла в лікарні,  сказано у повідомленні.

У підконтрольному Кремлю Слідкомі зазначили, що мають намір «встановити коло посадових осіб з-поміж освітнього закладу, відповідальних за безпеку і утилізацію старого спортивного обладнання».

Нагадаємо, 11 січня у Львові пішов з життя 24-річний волонтер «Громадянської самооборони» Андрій Бойко. Раніше Андрію Бойку поставили діагноз — неходжкінська лімфома, хвороба, за якої пухлини утворюються всередині лімфатичних вузлів і в інших частинах організму.

QHA