ДОНЕЦЬК (QHA) -

Проросійські терористи в окупованому Донецьку вчинили вибух на заводі хімічних виробів під час збору металобрухту. Про це повідомило Головне управління розвідки МО України на сторінці в Фейсбук.

За запевненнями розвідників, вибух стався через необережне поводження із вибухонебезпечними предметами. За відомостями ГУР, у результаті події загинуло як мінімум дві особи.

— 14 лютого на території Донецького казенного підприємства хімічних виробів стався вибух через недотримання заходів безпеки при поводженні з вибухонебезпечними предметами під час проведення особовим складом одного з підрозділів 11 окремого механізованого полку 1 АК (Донецьк) ЗС РФ робіт зі збору та сортування металобрухту, — заявили в розвідці.

Нагадаємо, 14 лютого в результаті потужного вибуху в окупованому бойовиками Донецьку постраждав приватний будинок по вулиці Токмацькій, 8. У під'їзді будинків у Калінінському районі міста вибуховою хвилею вибило стекла. Вибухову хвилю відчули також жителі Ясинуватої, Харцизька та Нового Світу.

ФОТО: інтернет

QHA