ЛУГАНСЬК (QHA) -

Три терориста з так званої «ЛНР» вранці 3 лютого здійснили збройний напад на спостерігачів ОБСЄ. Про це повідомляється в заяві на сайті ОБСЄ.

Члени моніторингової місії стверджують, що один із бойовиків у групі цілеспрямовано стріляв з автомата по автомобілям спостерігачів. Інцидент обійшовся без жертв, спостерігачам вдалося вчасно піти з-під вогню і уникнути терористів.

Спостерігачі вже поінформували Спільний центр контролю та координації про напад.

— 3 лютого 2017 року, коли патруль СММ наближався до позиції так званої «ЛНР» поблизу смт Калинове, спостерігачі помітили на відстані близько 30 м від них трьох озброєних чоловіків у формі військового типу. Один із них стояв у положенні для стрільби з коліна, навівши дуло автомата (типу АК) у напрямку автомобілів СММ. Поруч із озброєними чоловіками стояла бойова машина піхоти (БМП-1). Виходячи з автомобілів, команда СММ почула постріл з автомата, що пролунав з напрямку, де знаходилися озброєні особи. Спостерігачі негайно повернулися до автомобілів і покинули цей район. Ніхто із спостерігачів Місії не постраждав. СММ поінформувала Спільний центр контролю та координації про цей інцидент, — йдеться в заяві.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 2 лютого російсько-терористичні війська на Донецькому напрямку зробили прицільний обстріл школи №2 Авдіївки, де розташовувалося наметове містечко для надання допомоги місцевим жителям. Уникнути великої кількості людських жертв вдалося лише тому, що обстріл стався в нічний час доби.

ФОТО: інтернет

QHA