АВДІЇВКА (QHA) -

Російсько-терористичні війська на Донецькому напрямку зробили прицільний обстріл школи №2 Авдіївки, де розташовувалося наметове містечко для надання допомоги місцевим жителям. Уникнути великої кількості людських жертв вдалося лише тому, що обстріл стався у нічний час доби. Про це повідомляє штаб АТО через сайт «Інформаційно-аналітичний центр національної безпеки України».

— Вчора близько 22-ї години бойовики обстріляли Авдіївку, їх снаряди прицільно лягли на стадіон школи №2, де розташовується наметове містечко для допомоги мирним жителям. Цей об'єкт розташований у 5 км від лінії фронту, на західній околиці міста. У результаті безумовного порушення законів і звичаїв війни, тобто військового злочину, також є жертви, — повідомляється в звіті.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 29 січня проросійські бойовики зробили спробу штурму позицій Збройних сил України в районі Авдіївки Донецької області. Українські бійці дали відсіч окупантам, змусивши їх відступити. Після зіткнення терористи відновили мінометні обстріли Авдіївки. Обстріл був кваліфікований прокуратурою як терористичний акт, оскільки проросійські бойовики обстріляли житлові квартали Авдіївки, маючи достовірну інформацію про те, що там є цивільне населення.

2 лютого знімальна група пропагандистського телеканалу Life.ru (екс-Lifenews. — Ред.) прибула до підконтрольного терористам району, що межує з обстріляною окупаційними військами Авдіївкою. У розвідці стверджують, що російські пропагандисти привезли з собою групу спецпризначення військових сил РФ для створення провокацій з метою звинувачення в обстрілі ЗСУ.

ФОТО: інтернет

QHA