ДОНЕЦЬК (QHA) -

Проросійські бойовики на Донбасі рівно два роки після обстрілу пасажирського автобуса під Волновахою знову спробували влаштувати провокацію, обстрілявши транспорт із мирними жителями. На щастя, обійшлося без смертей, поранення отримала одна місцева жителька. Про це повідомляє прес-центр штабу АТО через сторінку у Facebook.

— Вранці 20 січня у районі населеного пункту Оленівка, що розташований на тимчасово окупованій території, російсько-окупаційними військами був обстріляний цивільний автобус. В результаті обстрілу поранення отримала місцева жителька. Не виключається, що ця провокація була здійснена з метою дискредитації Збройних Сил України в період перебування у районі проведення АТО заступника голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, 13 січня 2015 року проросійські бойовики завдали артилерійського удару по блокпосту сил АТО під Волновахою, влучивши в автобус із мирними жителями. На місці загинуло 10 осіб, близько 18 отримали важкі поранення. Пізніше у лікарні померли ще 2 людини.

ФОТО: інтернет

QHA