АВДІЇВКА (QHA) -

У вівторок, близько шостої ранку російсько-терористичні війська випустили по Авдіївці чотири пакети з «Градів", близько 160 ракетних снарядів, повідомляє 72 Гвардійська ОМБР.

Як повідомляють самі жителі Донецької області, 4 установки «Град» били з різних позицій у житлових кварталах. У зв'язку з останніми атаками терористів і жертвами серед мирного населення в Авдіївці оголошено надзвичайний стан. Також створено штаб НС, до якоо увійшли як керівники місцевої влади, так і представники силових структур України:

— В Авдіївці є руйнування, жертви серед мирного населення. Горить газова труба. Як повідомлялося раніше, ворог ще ввечері зруйнував обстрілами останню гілку електропостачання міста, завод змушений був припинити поставки тепла у квартири жителів населеного пункту. В Авдіївці немає електрики, води, тепла, і тепер газу, — йдеться в повідомленні.

Точна кількість жертв і постраждалих на даний момент уточнюється.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, російсько-сепаратистські війська вранці 29 січня спробували перейти в атаку в районі промзони Авдіївки, але військовослужбовці ЗСУ успішно відбили напад.

ФОТО: інтернет

QHA