ДОНЕЦЬК (QHA) -

Глава терористичного формування «ДНР» Олександр Захарченко своїм незаконним «указом» присвоїв лінії розмежування на Донбасі статус «державного кордону Донецької республіки». Про це повідомляє видання ZN.UA з посиланням на підконтрольні Кремлю інформагентства.

Повідомляється, що відповідний «указ» лідер бойовиків ОРДЛО підписав ще в лютому, однак подробиці стали відомі тільки зараз.

— Заборонити переміщення фізичних осіб поза пунктами прикордонного контролю Служби прикордонної охорони міністерства державної безпеки ДНР. При переміщенні через лінію розмежування фізичним особам в обов'язковому порядку необхідно пройти реєстрацію в пунктах прикордонного контролю, — повідомляється в нелегітимному документі.

Джерела в Міністерстві оборони України в коментарі пресі відзначили, що це рішення терористів є «підвищенням ставок» і може призвести до нової ескалації на Донбасі. Відзначається, що «указ» Захарченка суперечить духу Мінських угод.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у ніч на 1 березня проросійські терористи оголосили про введення власних «адміністрацій» на українських підприємствах в ОРДЛО. Бойовики повідомили, що відтепер «податки з цих підприємств будуть надходити до бюджету республік», тобто незаконних утворень «ДНР» і «ЛНР». Офіційний представник Єврокомісії Майя Косьянчич пізніше зазначила, що захоплення терористами українських компаній і введення іноземної валюти на окупованих територіях України юридично нікчемні й є зневагою досягнутими мирними домовленостями.

ФОТО: інтернет

QHA