МОСКВА (QHA) -

Московський обласний суд засудив колишнього бойовика батальйонів «ЛНР» «Привид» і «Август» 38-річного Михайла Константинова (позивний «Ведмідь») за вбивство двох підмосковних інспекторів ДАІ до довічного терміну з відбуванням перших 10 років у в'язниці, а залишок життя — у колонії особливого режиму. Про це повідомляє Грані.ру з посиланням на інформацію, яка опублікована на сайті Московського обласного суду.

Другим фігурантом справи є 29-річний громадянин України Денис Константинов (спільне прізвище з Михайлом), ще один бойовик «ЛНР». Він засуджений до 23 років ув'язнення з відбуванням перших 8 років у в'язниці, а залишок терміну — у колонії суворого режиму.

Третім підсудним фігурує Роман Дука, що не воював в Україні, сусід Константинова з селища Архангельське Красногорського району Підмосков'я. Дука отримав 24 роки суворого режиму.

Також суд стягнув з усіх трьох фігурантів 40 мільйонів рублів (17,5 млн грн) в якості компенсації моральної шкоди та матеріальних збитків сім'ям загиблих поліцейських.

Раніше повідомлялося, що у листопаді 2014 зловмисники відкрили вогонь по інспектору ДІБДР, що зупинив їх автомобіль. У результаті події старший лейтенант поліції 26-річний Андрій Єфанов і старший лейтенант поліції 32-річний Денис Дубовський загинули.

QHA