КИЇВ (QHA) -

Співробітники Держприкордонслужби України не пустили до країни російського бізнесмена, який приїхав з медаллю «За повернення Криму». Про це заявив у коментарі QHA помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян.

— Цьому громадянину раніше забороняли в'їзд на територію України. Ми мали відповідне доручення з правоохоронних органів… Виходячи з відкритих джерел інформації, він — бізнесмен, голова Ради директорів однієї з груп компаній, які займалися реалізацією медійних проектів на території тимчасово окупованого Криму, — розповів Олег Слободян.

Слободян не уточнив ім'я росіянина і медіаресурси, які підконтрольні бізнесменові.

Нагадаємо, 27 січня в аеропорту «Київ» українські прикордонники виявили громадянина Росії, який прилетів до України рейсом з Мінська.

Під час перевірки правоохоронці встановили, що чоловік є головою Ради директорів однієї з групи компаній, яка займається фінансуванням проектів в Росії і за кордоном.

Також з'ясувалося, що він має зв'язки з представниками незаконних збройних формувань, які воюють на Сході України, так як у його телефоні були знайдені відповідні контакти, і крім того, він нагороджений медаллю «За повернення Криму» особисто міністром оборони Росії.

ФОТО: УНІАН

QHA