КИЇВ (QHA) -

2 жовтня мало відбутися засідання Печерського районного суду у справі розстрілів на Майдані. Підозрюваному, Ігору Бабичу, повинні були обрати запобіжний захід.

Засідання перенесли на 17:00, а сам Бабич заявив, що його адвокат зараз зайнятий на розгляді іншого кримінального виробництва.

Лідер громадської організації «С14» Євген Карась повідомив, що близько 9:45 біля будівлі суду почали збиратися «тітушки». Пізніше між ними і представниками націоналістичних організацій сталася бійка, у результаті якої, за словами Карася, кілька осіб госпіталізували.

Зараз біля будівлі суду перебувають близько 30 поліцейських.

QHA повідомляло, що 26 вересня на позачерговому засіданні Київської обласної ради сталася бійка між депутатом від "Блоку Петра Порошенка" Віталієм Карлюком і депутатом від ВО "Батьківщина" Владиславом Хахуліним. Хахулін після удару від свого колеги знепритомнів. Депутати надали йому першу допомогу до приїзду карети швидкої допомоги. Постраждалого госпіталізували, а до сесійної зали викликали поліцію і склали заяву про вчинення кримінального правопорушення.

Джерело: Громадське Радіо

QHA