ЩОЛКІНЕ (QHA) -

В окупованому Щолкіному бійці кримської «Самооборони» з особливою жорстокістю побили двох місцевих жителів. Як пояснили учасники, вина жертв полягала в тому, що ті перебували у стані алкогольного сп'яніння і не бажали йти за це в поліцію. Інформацію передає видання «Примечания».

— Одні хлопці були п'яні, ополченці своєрідно пояснили, що треба пройти у поліцію, у ополченців явних побоїв не спостерігається, у першого хлопця більше 6 швів на обличчі і 4 на голові, у другого хлопця порвали рот накладені шви і т.д. Огляд хлопці у судмедексперта вчора пройшли, і ополченці теж. Далі ситуація розгортається, заяву від хлопців в поліцію подано за напад і побиття з боку ополченців, як повідомив у мережі «Однокласники» очевидець події.

При цьому співробітники підконтрольної окупантам поліції, які прибули на місце події за кілька хвилин, не виявили бажання затримувати на місці злочину порушників. Один зі співробітників поліції заявив, що раз бійка вже зупинена, то все в порядку.

Пізніше бійці «ополчення», які побили жителів, подали заяву в поліцію з проханням порушити кримінальну справу і притягти до відповідальності побитих.

Нагадаємо, як повідомляло раніше QHA, раніше так званий отаман «кримського Салгирського козацтва» Сергій Акімов заявляв, що співробітники державної установи окупантів «Народне ополчення Криму» — нероби і «ракова пухлина» Криму, і «чим займаються вони  навіть не дуже зрозуміло».

ФОТО: Примечания

QHA