АНКАРА -

Прем'єр-міністр Туреччини Біна Йилдирим висловив співчуття сім'ям азербайджанських військовослужбовців, які загинули під час запобігання провокації Збройних сил Вірменії в ніч з 24 на 25 лютого.

Виступаючи на засіданні парламентської фракції правлячої Партії справедливості та розвитку, Йилдирим зазначив, що розділяє біль азербайджанського народу.

— Нагорний Карабах — це рана, що не гоїться багато років. Землі Азербайджану окуповані вірменськими бандами, і конфлікт не вирішений до цього дня. Біль Азербайджану — це гіркота Туреччини, а радість побратимів — це і наша радість, — зазначив прем'єр.

За його словами, Анкара буде і далі підтримувати справедливу позицію Баку в сфері врегулювання нагірно-карабахського конфлікту.

Нагадаємо, 5 квітня 2016 року, між Азербайджаном і Вірменією була досягнута згода про перемир'я. Бої між сторонами на деякий час припинилися, але незабаром були відновлені. Нове збройне загострення сталося в ніч з 24 на 25 лютого, у результаті якого загинули азербайджанські військові.

Конфлікт між двома південнокавказькими країнами виник у 1988 році через територіальні претензії Вірменії до Азербайджану. Нагірний Карабах і сім прилеглих до нього районів — 20% території Азербайджану — знаходяться під окупацією збройними силами Вірменії.

ФОТО: інтернет

QHA