КИЇВ (QHA) -

Стан відомого учасника АТО Адама Осмаєва після збройного нападу 1 червня на Подолі залишається важким.

Про це повідомила його дружина, також учасниця АТО, Аміна Окуєва, яка була разом з чоловіком під час замаху і знешкодила кілера.

Аміна подякувала всім, хто переживав і молився за їхню родину.

— Милістю Всевишнього все гаразд. Стан Адама важкий, але стабільний. Кілер зупинений мною з нагородної зброї. Велике спасибі за підтримку всім, і в першу чергу моїм колишнім колегам з МВС і товаришам по службі.
Все буде добре, дасть Бог.

Подробиці про кілера розповів радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко:

— У кілера при собі виявлені документи громадянина України Дакара Олександра Венусовича, 1958 року народження. Зараз поліція і спецслужби перевіряють реальність існування такої людини та історію її життя. Вже зараз ми бачимо, що паспорт громадянина України ця людина отримала 10 лютого 2016 року. Закордонний паспорт 15 лютий 2016 року. Довідку про ідентифікаційний код 11 лютого 2016 року. Совпадение? Не думаю!

За словами радника глави МВС Зоряна Шкіряка, кілера вже прооперували і скоро допитають:

У тому, що цей зухвалий злочин був спланований і підготовлений російськими спецслужбами жодних сумнівів немає. Всі речові докази знайдені на місці події і отримана оперативна інформація про особу нападника, свідчать саме про це. Звичайно, слідство відпрацює всі можливі версії цієї резонансної події, але російський слід очевидний.

Як повідомляло QHA, вчора ввечері, 1 червня, відрекомендувавшись журналістом, злочинець втерся у довіру до бійців добробату «Київ-2» Адама Осмаєва і Аміни Окуєвої, і відкрив вогонь.

ФОТО: Facebook Аміни Окуєвої

QHA