КИЇВ (QHA) -

Відома учасниця АТО Аміна Окуева розповіла про подробиці замаху на неї та її чоловіка Адама Осмаєва 1 червня в Києві. Аміна підкреслила, що після кількох пострілів кілер злякався і просив більше не стріляти.

Відео з розповіддю Окуєвої опублікувало Еспрессо.ТВ.

— Він боягузом виявився, після декількох влучень разу став кричати: «Здаюсь, здаюся, не стріляйте більше». Ми його тоді з машини випхали, зброю відштовхнули, і Адам тоді сам з машини вийшов, впав. Я думала, у нього тільки одне поранення, а з'ясувалося — кілька.

Аміна заявила, що завжди має при собі зброю. Вона додала, що для неї дуже важливо і принципово, щоб слідство вийшло на замовників замаху. З приводу кілера, Аміна пояснює, що він зв'язався з нею, посилаючись на відомого в Україні журналіста Олексія Стукала. Той підтвердив Окуевій справжність цієї інформації. Однак він все одно викликав у пари деякі сумніви.

— Це була вже четверта зустріч з цією людиною (кілером — ред.). Він там все красиво розписував, що французька редакція хоче зробити цикл інтерв'ю, що вони зацікавлені... Ми повелися. Це звичайно непрощенна помилка була. Не можна розслаблятися.

Перед стрільбою кілер підніс Аміні та Адаму коробку, назвавши її подарунком від редакції. У ній знаходився пістолет «Глок», з якого «журналіст» вистрілив в Адама Осмаєва. Також Окуєва розповіла про свою зброю, за допомогою якого вистрілила в кілера:

— У мене нагородна зброя — ПМ. Мені її відомство МВС вручило за службу в АТО, коли я ще там служила. Я завжди при ній, ношу її за поясом, і запасний магазин.

Як повідомляло QHA, стан відомого учасника АТО Адама Осмаєва після збройного нападу 1 червня на Подолі залишається важким.

Нагадаємо, увечері 1 червня, представившись журналістом, злочинець втерся у довіру до бійців добробата «Київ-2» Адама Осмаєва і Аміни Окуевої і відкрив вогонь.

ФОТО: QHA

QHA