КИЇВ (QHA) -

Націоналісти вдень 13 березня заблокували бетонними блоками приміщення Сбербанку у центрі Києва. Про це повідомляє офіційна сторінка Вконтакте полку «Азов».

— Злагоджено працюють наші націоналісти, передаючи цеглу з рук у руки. У спільній боротьбі проти єдиного ворога переможно і наполегливо. Кожна цеглина як патрон, що полетить у бік московитів, стверджується на сторінці.

Активісти вимагають від влади припинити роботу російських банків в Україні, стверджуючи, що вони фінансують військову агресію РФ на Донбасі. На зведеній з бетонних блоків стіні біля входу в банк активісти зробили відповідні написи з балончиків.

Ці банки фінансують війну на Сході України, і якщо нинішня влада з якихось причин не хоче приймати правильні рішення, то влада народу таке рішення прийняла.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що Національний банк України повинен негайно відреагувати на визнання документів проросійських терористичних формувань на Донбасі Сбербанком Росії. Він зазначив, що за обслуговування клієнтів з документами так званих «ДНР» і «ЛНР» для компанії, що працює в Україні, санкції мають бути введені негайно. 10 березня санкції стосовно Сбербанку були схвалені в уряді.

ФОТО: інтернет

QHA