Вперше в Україні один фестиваль зумів зібрати такий незвичайний мікс.
  • 2/29
    — Заходe такого масштабу ще не було навіть у світовій практиці, тому ми дуже пишаємося придуманим форматом і сподіваємося, що він буде щорічним, — зізналася президент Федерації мотоспорту міста Києва Марина Гарбуз.
  • 3/29
    — Київська адміністрація подарувала 300 квитків воїнам АТО. Я вважаю, що спортивні змагання — це найкраща реабілітація для хлопців, — заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.
  • 4/29
    Більше 200 пілотів взяли участь у спортивних змаганнях за Кубок Києва у кільцевих мотогонках (Grandprix Open Cup і Supermoto Open Cup) і Time Attack — гонках на кращий час кола.
  • 5/29
    — Мій абсолютний фаворит — Костя Денисов. Мені подобається стиль його їзди, а саме — вміння проїжджати повороти з занесенням — мало хто використовує цю техніку, — підкреслив Геннадій Пліс.
  • 6/29
    Автодром «Чайка» — унікальний мототрек.
  • 7/29
    Тільки тут реально провести настільки видовищні кільцеві шосейні та супермотогонки, стверджують організатори заходу.
  • 8/29
    Найближчим часом «Чайка» зустріне пілотів Формули-1. На гоночному треку відкриють базу для справжніх чемпіонів.
  • 9/29
    Stunk Riding Show — шоу екстремальних трюків на мотоциклі — нікого не залишило байдужим.
  • 10/29
  • 11/29
  • 12/29
  • 13/29
    З міського бюджету на організацію фестивалю виділили 3,5 млн гривень, ще 2,6 млн гривень — спонсорські кошти.
  • 14/29
    Зіркою мототреку став юний гонщик Ярослав Кропівцев, який намотував кола не гірше своїх дорослих колег-мотоциклістів.
  • 15/29
  • 16/29
    Видовищні трюки мотоциклістів тримали глядачів у напрузі до кінця виступу.
  • 17/29
    На байкерський зліт зібралися близько 300 мотоциклів.
  • 18/29
    Епатажні байкери зробили фестиваль незабутнім.
  • 19/29
    Тільки грубий байкер зуміє так запросто відкрити пляшку колекційного вина за 1500 гривень.
  • 20/29
    Головна мета фестивалю — просунути мотокультури в маси, об'єднати професійних пілотів і любителів, а також донести до всіх меседж, що по місту слід їздити обережно, а ганятися за адреналіном можна на треках.
  • 21/29
  • 22/29
  • 23/29
    На сцені ведучі розбиралися в відмінностях та перевагах міського мотоцикла і супербайка.
  • 24/29
    Досвідченим гонщикам вік не перешкода, тому вони заслужено зайняли переможні місця у класі «майстер». Олег Хромов — 4-е місце, Віталій Баку — 3-е місце, Леонід Протасов — 2-е місце, Анатолій Єфімов -—1-е місце.
  • 25/29
    У класі Stock Cup-600 перемогу здобули Олександр Бобер (2-е місце) і Максим Маклуха (1-е місце). Після запеклої боротьби хлопці щиро вітають один одного.
  • 26/29
    У найпрекрасному класі «леді» 1-е і 2-е місця завоювали Дарина Разумова і Анастасія Геордиця.
  • 27/29
    Абсолютними чемпіонами спортивних змагань у класі GrandPrix Cup -1000 стали Костянтин Писарєв (2-е місце) і Костянтин Денисов (1-е місце). Ці пілоти були в фаворитах у багатьох любителів мотоспорту.
  • 28/29
    Наймолодшими переможцями категорії «юніор» стали Ярослав Кропивцев — 3-е місце, Максим Кліенко — 2-е місце і Семен Меруш — 1-е місце.
  • 29/29
    — Перемагати завжди приємно, особливо коли змагаєшся з гідними суперниками. Аматорські гонки — найкраще тренування перед чемпіонатом Європи, — сказав переможець класу GrandPrix Cup -1000 Костянтин Денисов.