КИЇВ (QHA) -

Міжнародний освітній форум «Інноватика в сучасній освіті» та міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu» розпочали свою роботу 20 жовтня у Київському Палаці дітей та юнацтва. Захід проведений за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

На найбільшому в Україні професійному форумі освітніх, наукових та науково-технічних інновацій представлені інноваційні досягнення, ідеї і проекти, педагогічні технології, новітні методики та освітні послуги національних та закордонних навчальних закладів, наукових установ, центрів, компаній, що працюють на терені освіти. Загалом у виставці цього року візьмуть участь 578 національних навчальних закладів із Канади, США, Великобританії, Польщі, Словаччини, Чехії, Ізраїлю, Франції та інших країн.

- Формування інноваційної людини з інноваційною культурою й інноваційним типом мислення – основне завдання нашої освіти. Українська нація має бути конкурентоспроможною у сучасному світі, - наголосив на відкритті освітнього форуму президент  Національної академії педагогічних наук Василь Кремень. 

Він додав, що в умовах глобальної конкуренції лише та держава й та нація досягне кращих умов життя, яка буде найбільш згуртована й дотримуватиметься національних інтересів у різних сферах життя.

Протягом двох днів для педагогів та усіх бажаючих проводитимуться тематичні конференції, семінари, презентації.

На завершення форуму відбудеться нагородження переможців Національного конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» та конкурсів з 10 тематичних номінацій.

 

 

QHA