ХАРКІВ (QHA) -

Акція проводиться вже в четвертий раз і щоразу збирає велику кількість бажаючих визначитися у виборі майбутньої професії. За перший день роботи ярмарку до бібліотеки прийшли близько півтори тисячі осіб. Класні керівники випускників з 92-х шкіл та ліцеїв Харкова організовують відвідування ярмарку всім класом, з районів області такі своєрідні екскурсії везуть автобусами.

Університети та академії пропонують своїм майбутнім абітурієнтам дізнатися більше не тільки про самий вуз, а й познайомитися зі специфікою професії. Крім того, багато університетів залучили до роботи на своїх стендах вчорашніх школярів, а сьогодні вже студентів престижних академій. У живому спілкуванні однолітків старшокласники краще зрозуміють і атмосферу, що панує в вузі, і його можливості, і знайдуть нових друзів.

Варто відзначити, що в цьому році у ярмарку вузів є одна, але дуже суттєва відмінність — цей захід проводиться в рамках діючої програми «Вибираємо професію крок за кроком», і вона ж включена до проекту «Поліпшення можливостей для освіти, самоосвіти, творчої реалізації та соціальної адаптації ВПО ». Остання програма здійснюється за підтримки не тільки української влади, а й уряду Німеччини.

QHA