ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Фільм створювали протягом 9 місяців. З цього часу, більше 4-х місяців проходили безпосередньо зйомки фільму в різних локаціях: у всеукраїнському турне Джамали, на київській сцені відбіркового туру «Євробачення 2016», під час репетицій.

Олег Фіалко, продюсер фільму «Джамала.UА» говорить, що співачка Джамала, як і представник будь-якої іншої творчої праці — людина непроста, але в той же час дуже делікатна.

— Ми з режисером Анною (Анна Акулевич, режисер фільму «Джамала.UА») помітили, що в сучасному світі артисти, зірки, футболісти підвладні продюсеру і найчастіше виконують його вказівки. А у випадку з Джамалою все інакше Завдяки її волі і креативу, продюсери до неї прислухаються і зважають на її думку, каже Олег Фіалко.

Анна Акулевич зазначає, що про процес зйомок домовлялися з креативним продюсером Джамали, і саме він вписував у щільний графік артистки знімальну групу.

Вся творча група намагалася всіляко не заважати робочому процесу артистки, і знімати тільки тоді, коли це доречно, розповідає вона.

Запорожці, присутні на допрем'єрному показі, цікавилися, який він, сучасний герой України? І дійшли висновку, що особистість Джамали уособлює собою вершину опору кримськотатарського народу в боротьбі за свої права і свободи.

Знімальна група зазначає, що 6 квітня, коли Джамала вперше побачила стрічку, сміялася і була приємно здивована результатом зйомок.

Всеукраїнська прем'єра фільму «Джамала.UА» відбудеться 13 квітня у 14 українських містах.

Як раніше повідомляло QHA, у столиці відбувся допрем'єрний показ музичного документального фільму українського режисера Анни Акулевич «Джамала.UА». На показ прийшло чимало відомих людей, серед яких, звісно, були представники кримськотатарського народу, зокрема глава Меджлісу Рефат Чубаров, члени Меджлісу Гаяна Юксель, Різа Шевкієв, Ескендер Барієв та інші.

 

QHA