ЗАПОРІЖЖЯ (QHA) -

Ольга Комановська, яка зіграла у фільмі головну роль, зізнається, що для неї ця кіноробота стала дебютною. Зі своєю героїнею актриса була знайома особисто. Згадує, що, вперше побачивши Анну Попович, була вражена її силою духу і щирістю.

— Це історія про жінку, яка не зламалася, незважаючи на важкі часи. Вижити в ті часи було мало... Анна залишилася світлою людиною, вона не з'їхала з глузду і до кінця своїх днів була дуже відкритою і добродушною, розповідає Комановська.

Зйомки художнього фільму проходили у рідних місцях головної героїні — Карпатах. У стрічці вона показана як сформована особистість, яка зробила свій вибір у житті. Романтичні почуття Анни переплітаються із драматичною лінією переслідувань, опору і боротьби.

Організатор кінопоказів Юрій Мате вважає, що цей фільм обов'язково знайде свого глядача. Адже сюжет заснований на реальних історичних подіях і демонструє, як їхній перебіг впливає на формування характерів і доль українців.

— Творці фільму поставили за мету показати життя сильної жінки,  каже Мате.

Дебютним фільм «Жива» виявилася не лише для актриси Ольги Комановської, але і для режисера стрічки Тараса Химича. У своїй роботі він спробував поєднати елементи драми, містики і бойовика з історичними фактами.

QHA