КИЇВ (QHA) -

Мама талановитої кримської піаністки Христини Наталія Михайличенко запрошує всіх бажаючих прийти на концерт її дочки і доторкнутися до прекрасного перед новорічними святами. Юна артистка відіграє концерт у Національній філармонії України 18 грудня о 19.00.

— Дорогі наші друзі!
Я довго думала, як сказати Вам про головний на сьогодні Концерт маленької піаністки Христини Михайличенко в її творчому шляху. Про Концерт, який відбудеться у Національній філармонії столиці України 18 грудня напередодні прекрасних свят і очікувань...

Я думала розповісти Вам, можлива, трохи про Гріга, або про Норвегію, або про Новорічну Казку, або про масштаб Концерту для Вас, або про її школу і професорів, або про дуже відомого диригента, знайомство з яким тільки відбудеться, або про улюблених "Київських солістів", з якими вже пов'язано чимало.
..
Але напевно краще ніж маленька Солістка ніхто не скаже... що для неї означає Концерт, Музика, глядачі, слухачі...

Вона дуже чекає на Вас і хоче подарувати хвилини радості і чаклунства.
Сподіваюся, у неї вийде.
До скорої зустрічі...

А Ви вірите у дива??? Ми — так, написала її мама.

Нагадаємо, 19 березня Христина Михайличенко своїм виступом підкорила суддів і публіку на кастингу всеукраїнського талант-шоу «Україна має талант». Дівчинка зіграла композицію «Алегро Апасіоната» французького композитора Каміля Клода Сен-Сансі. Виступ був настільки захопливим, що зал аплодував маленькому даруванню стоячи.

Також Христина Михайличенко з Криму підкорила черговий музичний Олімп, перемігши у міжнародному конкурсі серед піаністів Merci Maestro у Брюсселі (Бельгія).

ФОТО: інтернет

QHA