ТОКІО (QHA) -

Японський художник, який підписаний у соціальній мережі Twitter як «msc_nm», малює українських військовослужбовців, що воюють на Донбасі.

Про це повідомляється на сайті Erepublik.

Героями малюнків є молоді люди з шевронами СБУ, батальйонів «Донбас», «Азов».

На сайті зазначили, що в Японії у певних колах поширилася мода на артефакти війни на Донбасі. Це описувала, зокрема, блогер rastamandita у LiveJournal 2015 року:

В Японії, виявляється, цілий культ нашої війни з російсько-терористичними військами! Там уважно стежать за ходом, купують (у спільних закупівлях) уніформу, шеврони, окуляри, взуття та ін. і влаштовують костюмовані сценарії, де ретельно підбирають усі деталі. Фотки межують із оригінальними фотками Міноборони України, описами зброї, особливостей уніформи тощо. Багато присвячено батальйону «Азов» і особисто Андрію Білецькому. Про «Правий Сектор» ні слова. Я з'ясувала, що у них також багато присвячено Нацгвардії, була костюмована зустріч в образах ВСУ.

Автори публікації також додали, що серед японської молоді розвивається цілий культ Збройних сил України. Вони скуповують все, що стосується української армії: одяг, взуття, шеврони, прапори і макети зброї.

ФОТО: Twitter «msc_nm»

QHA