КИЇВ (QHA) -

Буквально через пару днів, 11 лютого, у Києві пройде другий півфінал Національного відбору на Євробачення-2017, де 8 виконавців презентують свої пісні, з якими спробують вийти у фінал, і поборотися за можливість представити свою країну на міжнародному музичному конкурсі.

Після кожного півфіналу шляхом голосування будуть обрані найяскравіші артисти, а той з них, хто здобуде перемогу у фіналі 25 лютого, і вийде на головну сцену Євробачення під прапором України.

Інформаційне агентство QHA продовжує знайомити своїх читачів з кожним із неповторних учасників Нацвідбору.

У другому півфіналі свої композиції представлять LETAY, Міла Нітич, ​​KUZNETSOV, AGHIAZMA, DETACH, ROZHDEN, Рanivalkova та ILLARIA.

LETAY — «Світ чекає»

Харківський колектив LETAY першим виступатиме у другому півфіналі. Незважаючи на те, що гурту вже сім років, свою нинішню назву він отримав лише 2016 року. До цього він називався «We Are!!».

Гурт, в багатому репертуарі якої переважають пісні в стилі Pop, Rock, Indie, представить глядачам і суддям пісню «Світ чекає» («World is Calling»). Фанати гурту вже знайомі з нею, оскільки ця пісня розташована під першим номером у новому альбомі LETAY — «Вітер без пилу».

Міла Нітич — «Mystery»

Для Міли Нітич участь у відборі буде не першою спробою потрапити на Євробачення. Перший раз співачка взяла участь у відборі 2011 року, проте тоді представляти Україну на конкурс поїхала Міка Ньютон. Цього разу Міла Нітич спробує свої сили з піснею «Mystery».

Сама виконавиця розповіла, що у пісні згадуються прості істини, з якими кожен живе щодня, а сама пісня покликана нагадати слухачам про те, що, незважаючи на всі падіння, які трапляються у житті, треба не впадати у відчай і йти вперед.

KUZNETSOV — «Deep shivers»

Третій учасник Нацвідбору KUZNETSOV є переможцем онлайн-голосування на сайті СТБ. Як і перемогу у Нацвідборі, свою популярність Руслан Кузнєцов отримав завдяки інтернету. Він популярний відеоблогер, з більш ніж півмільйоном передплатників. У півфіналі конкурсу він представить пісню «Deep shivers».

AGHIAZMA «SYNTHETIC SUN»

Група AGHIAZMA  яскравий представник української андеграундної музики. За 4 роки існування колективу вони мають у своїй скарбничці 6 синглів і 2 відеокліпи, а зараз, крім Національного відбору, готують дебютний альбом.

Свій музичний стиль гурт характеризує як SELFISH ROCK. На сцену українського відбору вони вийдуть із піснею SYNTHETIC SUN, що розповідає про комерційний підхід до мистецтва і бажання слави заради самої слави.

DETACH — «Distance»

Рок-гурт DETACH відомий українському слухачеві завдяки їхній успішній участі у «Голосі країни» та X-Factor, а також регулярним виступам на різних музичних фестивалях.

Переважно DETACH виконує пісні в стилі ню-метал або альтернативний метал. У півфіналі глядачі і судді познайомляться з їхньою піснею «Distance», яку самі музиканти називають їхнім «першим треком про кохання».

ROZHDEN «Saturn»

Співак Рожден Анусі став популярним після своєї участі у проекті «Голос країни-2», де був у команді Діани Арбеніної. Після цього 2014 року він випустив дебютний альбом PRAVDA, який відразу ж завоював серця як слухачів, так і музичних критиків.

На Нацвідборі ROZHDEN виступить із треком «Saturn»  сумішшю фанку, хіп-хопу, і навіть з елементами танго. Як говорить сам Рожден Анусі, трек був написаний спеціально для Євробачення.

Рanivalkova «Докучаю»

Яскраве дівоче тріо Рanivalkova, до складу якого входять Іра Кульшенко, Іра Лузіна і Даша Пугачова, було засноване ще 2013 року. Їхньою особливістю є те, що, крім основних інструментів (клавіші, укулеле, барабани), вони нерідко використовують і незвичайні для українського слухача гуїро, кастаньєти, вібраслеп, окарину, флексатон, казý тощо.

Самі дівчата вважають свою музику «чуттєвим мінімалізмом», а на відборі представляє пісню «Докучаю», яку поки тримають у секреті, але зазначають, що це буде шаманський трек і замовляння на любов.

ILLARIA — «Thank You for My Way»

Завершує вісімку півфіналістів ILLARIA, або ж Катерина Прищена. Для співачки це також не перша спроба потрапити на Євробачення  2014 року вона брала участь у відборі з піснею «I'm alive» («Я жива»).

Сама виконавиця виконує етнічну музику з домішкою української лірики та народних пісень. Пісня «Thank You for My Way», яку вона представить на відборі, є поєднанням етно-стилю із сучасним європейським звучанням.

ФОТО: КП в Україні

QHA