КИЇВ (QHA) -

Слоганом пісенного конкурсу «Євробачення 2017», який цього року пройде у Києві, стала фраза Celebrate Diversity, яка перекладається як «Шануймо різноманітність». Про це повідомляється на сайті телеканалу UA: Перший.

— Слоган Celebrate Diversity доповнює торішню тему Come Together (Об'єднуємося). У нинішньому гаслі «Євробачення» є важливі для пісенного конкурсу цінності. Celebrate Diversity — про об'єднання Європи та країн за її межами, громадяни яких зберуться разом, щоб вшанувати те, що нас об'єднує і те, що відрізняє один від одного, робить нас унікальними. Також усіх об'єднає хороша музика, — розповів виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд.

Слоган доповнюється творчим дизайном цьогорічного пісенного конкурсу, в основі якого — традиційне українське намисто, яке може бути трактоване не тільки як найдавніша жіноча прикраса, а й як оберіг. Неповторності прикрасі додає ще й те, що воно складається з намистин, кожна з яких відрізняється від інших.

Переможці відбору креативної концепції «Євробачення-2017» — два українських креативних агентства: Republique і Banda, які об'єдналися для цього проекту. Взявши намисто за основу логотипу, вони надали кожному елементу прикраси неповторний візерунок і форму. Це символізує те, що всі ми унікальні, і нас все одно об'єднує любов до музики.

Нагадаємо, пісенний конкурс «Євробачення-2016» у Стокгольмі виграла кримськотатарська виконавиця Джамала з піснею, присвяченою Депортації кримських татар з Батьківщини — «1944». За результатами голосування національних журі країн-учасниць «Євробачення» і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали. Україна отримала право організувати «Євробачення» у 2017 році, як переможець конкурсу.

ФОТО: інтернет

QHA