КИЇВ (QHA) -

Сьогодні о 15:00 у програмі «Арт-хаб» на радіо «Хаят» ви почуєте бесіду з відомим режисером, продюсером, бізнесменом і організатором найбільшого мультикультурного фестивалю GogolFest Владом Троїцьким.

Що нового слухачі «Хаят» дізнаються про Гогольфест?

Владислав розповість ведучій «Арт-хаба» Галині Джикаєвій про загальну концепцію 10-го ювілейного Гогольфесту і детально опише ті перформанси, які гості «Гоголя» зможуть побачити протягом 11 днів.

Продовжуючи традицію минулих фестивалів з лейтмотивами «Храм», «Мистецтво війни/мистецтво миру» і «Вавилон», цього разу Троїцький вибрав абсолютно унікальну концепцію — тему «Ковчега». Чому саме Ковчег? Невже людству загрожує потоп? Ідейний натхненник повідає слухачам суть свого задуму.

Також наш гість пояснить, чому 2017 року він вирішив заповнити мистецтвом дві масштабні локації у столиці — ВДНГ і Центр Довженка (ArkSquat). І розповість, яка ж причина спонукала метра проміняти оксамитові крісла театрів на абсолютно нову реальність сучасного мистецтва.

Не пропустіть можливості почути відповіді Влада Троїцького — слухайте радіо «Хаят» і слідкуйте за новинами GogolFest разом із інформагентством «Кримські новини»!

QHA