ЛОС-АНДЖЕЛЕС (QHA) -

У Лос-Анджелесі в ніч на 9 січня відбулася 74-а церемонія вручення нагород кінотелевізійної премії "Золотий глобус".

Церемонію вручення нагород вперше провів американський комік і телеведучий Джиммі Феллон.

Перші нагороди вечора отримав Аарон Тейлор-Джонсон за виконання другорядної ролі у трилері Тома Форда «Нічні тварини» («Nocturnal Animals») та ветеран кінематографу, володар Оскара і двох нагород «Золотий глобус» Біллі Боб Торнтон за кращу чоловічу роль у серіалі «Голіаф».

Британський актор Х'ю Лорі, відомий своєю роллю у телесеріалі «Доктор Хаус» отримав нагороду за виконання другорядної ролі у телепроекті про діяльність розвідки «Нічний адміністратор».

Кращим іноземним фільмом була названа психологічна драма Пола Верхувена «Вона», а кращим телесеріалом — проект репера Childish Gambino «Атланта». Кращий мультфільм 2016 року за версією «Золотого глобуса» анімаційна картина «Зоотрополіс».

Кращий мінісеріал — багатосерійний телефільм «Американська історія злочинів».

Кращою драмою року була названа картина Девіда Маккензі «Будь-якою ціною» («Hell or high water»). Нагороду за виконання чоловічої драматичній ролі отримав Кейсі Аффлек за фільм «Манчестер біля моря», а жіночої — Емі Адамс за роль у фільмі «Прибуття».

А ось абсолютним тріумфатором премії став мюзикл Дем'єна Шазелла «Ла-Ла Ленд». Він отримав премії як кращий комедійний фільм, за найкращу режисуру, сценарій, пісню і музику. Райан Гослінг та Емма Стоун стали кращими акторами-виконавцями чоловічої та жіночої ролей у комедії/мюзиклі.

Варто зазначити, що режисер Дем'єн Шазелл став наймолодшим режисером, який отримав "Золотий глобус".

ФОТО: інтернет

QHA