АНКАРА (QHA) -

19 лютого турецька актриса татарського походження Сузан Авджи через важку форму інфекції потрапила до лікарні.

Про це повідомила донька актриси Бінназ у соціальній мережі.

За її словами, 80-річну матір вона поклала до лікарні два дні тому.

— Чекаємо ваших молитов. Слава Богу, стан її не погіршується, проте чекаємо результатів тестів, — повідомила вона вчора.

Раніше, у 2017 році Сузан Авджи відчула нездужання в лоббі у Антальї, де проходив 54-й міжнародний кінофестиваль.

Сузан Авджи народилася 25 вересня 1937 року в турецькому місті Бурса. Її мати кримська татарка, а батько казанський татарин. Авджи доводиться тіткою іншій відомій актрисі татарського походження Айдан Шенер. У 1943 році Сузан втратила свого батька. Після завершення навчання у школі, Сузан зі своєю сім'єю переїхала до Стамбула, де працювала на текстильній фабриці разом зі своєю матір'ю.

У 13 років вона взяла участь і перемогла у конкурсі, організованому журналом Yıldız Dergisi. Їй була надана можливість знятися у фільмі режисера Метіна Ерксана, проте мати не дозволила Сузан знятися у кінокартині. Однак, незабаром дівчині все ж вдалося знятися у кіно, на студії «Ешілчам» (Yeşilçam), яка була основним виробником турецької кіноіндустрії.

Раніше повідомлялося, що відомий турецький співак Ахмет Шафак виступив проти знищення російськими окупантами Ханського палацу в Бахчисараї.

QHA