КИЇВ (QHA) -

31 жовтня «Держкіно» презентувало офіційний трейлер художнього фільму «Кіборги» про бійців АТО, які захищали від російських військ Донецький аеропорт. Про це повідомила прес-служба Держкіно.

Стрічку режисера Ахтема Сеітаблаєва створила компанія «Ідас Філм» за підтримки «Держкіно». Ахтем Сеітаблаєв написав у Фейсбук, що присвячує цю прем’єру Аміні Окуєвій, яка загинула внаслідок обстрілу авто 30 жовтня поблизу Києва.

Фільм вийде у прокат 7 грудня 2017 року, до Дня Збройних сил України.

Художній фільм «Кіборги» — історія людей, які, незалежно від освіти, професії та мови, приїхали до ДАП захищати Україну. Це не лише воєнна історія, скільки історія про смисл. Цей фільм про те, за що воюють наші хлопці, про що вони думають і чим дихають. У фільмі є все – і внутрішні конфлікти, і любов, і дружба, і силу духу.

Жанр: воєнна драма, бойовик

Режисер: Ахтем Сеітаблаєв

Продюсер: Іванна Дядюра

Оператор: Юрій Король

Сценарій: Наталія Ворожбит

Актори стрічки: В'ячеслав Довженко, Макар Тихомиров, Андрій Ісаєнко, Роман Ясіновський, Віктор Жданов, Олександр Піскунов, Костянтин Темляк, Роман Семисал

Реальні прототипи героїв: Олександр Трепак, позивний «Редут», Андрій Шараскін, позивний «Богема», Євгеній Жуков, позивний «Маршал», Кирило Недря, позивний «Доцент», Євгеній Межевікін, позивний «Адам».

Хронометраж: 112 хв

QHA