ОДЕСА (QHA) -

Сьогодні, 16 березня, в одеському Будинку офіцерів за сприяння ВМС ЗСУ відбулося відкриття виставки "Неоголошена війна" про події останніх років в Криму і на Донбасі.

На першому поверсі Будинку офіцерів розташовані портрети загиблих героїв Небесної Сотні і бійців АТО з Одеської області.

На третьому поверсі — експозиція фотографій з різних міст України: Луганської та Донецької областей, а також фотографії з Криму, із зображенням подій, які відбувалися там у 2014 році.

На виставці представлені роботи як відомих фотографів, так і знімки одеських волонтерів, які були зроблені у зоні АТО. Усього до експозиції увійшло більше сотні фотографій.

Частина експозиції розповідає про перші дні окупації Криму в 2014 році.

— У місті Дніпро вже більше двох років працює Музей АТО і відкрито Алею Пам'яті Загиблих Героїв. Діти і дорослі безкоштовно можуть відвідувати Музей АТО — це входить в програми патріотичного виховання. Але — цього немає в Одесі, — кажуть організатори виставки.

Тому волонтери Благодійного Фонду "Червоний Мак" звернулися до департаментів освіти і науки Одеської ОДА та міської ради з вимогою обов'язкового включення до шкільної програми відвідування цієї виставки, метою якої є патріотичне виховання дітей у школах міста Одеса та області.

QHA