ОДЕСА (QHA) -

Одним з напрямків подальшого розвитку туристичної привабливості Одеси стало створення нового турмаршруту "Одессаріум", що включає в себе всі мурали міста.

В Одесу були запрошені художники-муралісти зі світовими іменами для розширення експозиції міського стріт-арту. За кілька місяців роботи вулиці поповнилися десятком нових муралів.

— Зараз проект "Одессаріум" реалізує і, природно, отримує за це свою порцію критики Олена Орлова. Я ж вважаю цей проект класним і потрібним. Може, зі своїми помилками і недоліками, але, безумовно, дуже цікавим і корисним для міста, каже Олександр Сомов, в минулому організатор подібних акцій в Одесі.

Новий закінчений мурал розташувався на вулиці Ольгіївській, 10. Помилуватися "міжрасовим" портретом можна з вулиці Княжій.

Автором картини став художник з Ніцци, що працює під псевдонімом Wanjah.

Як зазначила керівник проекту "Одессаріум" Олена Орлова, цей же художник створить на одній з одеських стін ще одну масштабну картину.

Другий арт-проект зараз перебуває на фінальній стадії, але вже видно, що він прекрасно доповнить новий екскурсійний маршрут. Мурал розташований між Великою і Малою Арнаутськими вулицями. Цього разу на стіні буде зображена яскрава, барвиста сова. Художники Вікторія Лайм і Андрій Ковтун разом працюють над картиною.

QHA