КИЇВ (QHA) -

Два топових заходи пройдуть 30.01 і 2.02 у київському концерт-холі Caribbean Club, який вважається одним із культових місць столиці, де проходять найбільш разючі шоу і кращі музичні виступи. Протягом ось вже 20 років клуб залишається одним із найпопулярніших місць у столиці і дарує відчуття свята та гарного настрою своїм численним гостям.

30 січня

Lisa Bajrak & Groove Jam

Якщо ви любите українські пісні та цінуєте їх оригінальне та експериментальне виконання, любите несподівані повороти музичної фортуни, то звільніть останній понеділок січня — 30.01 для зустрічі з неповторним музичним спадком України, пофарбованим національним колоритом.

Це буде справжнє свято для поціновувачів української пісні та пульсуючого ритмом фанку. Їх спробують поєднати київські музиканти — вокалістка Єлизавета Байрак і бенд Groove Jam.

30 січня вони вже вдруге "запалять" у своїй оновленій програмі «Ukrainian Funk». Музиканти люблять соковиті ритми funk, soul і r'n'b. У їх репертуарі — і авторські композиції, і світові музичні хіти у власних аранжуваннях. Але головна родзинка бенду — виконання українських народних пісень у новому баченні. Електронні вібрації, фанк і український фольклор — все це чекає слухачів 30 січня у Caribbean Club.

Український фанк зіграють: Єлизавета Байрак — вокал, Олександр Огнівець — клавіші, Ярослав Борис — ударні, Ярослав Товарянскій — бас гітара, Олександр Каспров — труба, Олександр Чаркін — тромбон.

2 лютого, 20:00

Усеін Бекіров & Національний камерний оркестр «Київські солісти» з програмою «Awakening»

У четвер — 2 лютого в Caribbean Club відбудеться довгоочікувана прем'єра і союз музичних талантів — Національний камерний оркестр «Київські солісти», Ігор Закус, Віктор Павелко, Євген Уваров і Максим Кондратенко виступлять у проекті Усеіна Бекірова «Awakening».

Чим цікавий досвідченій київській публіці Усеін Бекіров? Перш за все тим, що він є майстром джазової імпровізації, талановитим композитором, аранжувальником і автором оригінальних джаз-бендів із яскравим авторським репертуаром.

У 2006 році він брав участь у сольному проекті Джамали на фестивалі Jazz Koktebel, а 14 квітня 2016- го презентував альбом «Taterrium».

«Taterrium» — це своєрідний підсумок творчого десятиліття Бекирова. Над альбомом працювали більше 20-ти музикантів: Максим Малишев, Андрій Кузьминчук, Джамала, Артем і Володимир Лебедєви, Євген Дідик та інші.

Перші джазові уроки Усейн отримав від батька — відомого джазового музиканта Ризи Бекирова. Піаніст надихався музикою Вагіфа Мустафа-заде, Маккоя Тайнера, Хербі Хенкока, Бреда Мелдо і Девіда Гарфілда, а вищу освіту здобув у Національній музичній академії України ім. П.І. Чайковського.

«Київські солісти» — постійні учасники фестивалів і концертів в Україні та за її межами. На ХХХ Віденському Міжнародному фестивалі-конкурсі вони отримали Гран-прі і перші премії в номінаціях «Камерні оркестри» та «Все оркестри».

«Солісти» — перший і єдиний український колектив, який підкорив вимогливу публіку Сінгапуру і його легендарного політичного лідера — «Батька нації» Лі Куан Ю. Ансамбль дав концерт у Відні (Австрія) з нагоди інавгурації України Парламентською Асамблеєю ОБСЄ та виступав у таких відомих залах , як Люксембурзький палац і ЮНЕСКО у Парижі, Комише Опер в Берліні, Велика національна філармонія у Варшаві, Радіокультурхаус у Відні і Всесвітній виставці «Експо-2005» в Японії. «Київські солісти» представляли Україну на саміті країн ЄС у Брюсселі, де зіграли в кращому залі Бельгії «Flagey».

За внесок в репрезентацію української виконавської культури в світі Міністерство закордонних справ України надало «Солістам» звання «Посол української культури».

Склад квінтету Усеіна Бекірова в програмі AWAKENING: Усейн Бекіров — клавіші, Ігор Закус — бас, Віктор Павелко — саксофон, Євген Уваров — гітара, Максим Кондратенко — барабани.

Адреса Caribbean Club: м. Київ, вул. Петлюри, 4. Телефон адміністраторів: 067-224-41-11

ФОТО: сайт Parter.ua

QHA