КИЇВ (QHA) -

28 серпня в кінотеатрі «Оскар» відбувся допрем'єрний показ повнометражної комедії «DziDzio. Контрабас». Ідейний натхненник і творець сюжету кінострічки — Михайло «DziDzio» Хома. Він був присутній на перегляді разом з усією знімальною групою і акторським складом.

Хочеться, щоб ви розслабилися, надто не мудрували і подивилися, як ми бачимо цю історію. Сподіваюся, що вам сподобається і буде позитивний настрій. Опісля ми поспілкуємося, запропонував Михайло Хома перед переглядом фільму.

У центрі сюжету опиняються троє хлопців, які жадають грошей, та побільше. Головні герої живуть у селищі на кордоні з Польщею. ДзіДзьо амбітний хлопець, з дитинства мріє стати великим артистом. На останні гроші матері, яка поїхала на заробітки в Португалію, наш герой купує мікрофон, костюм від Dolce&Gabbana і «бумер» старої моделі.

Його найкращий друг і недорікуватий шофер Улик (Назарій Гук) завдав клопотів обом — хлопці «попали на гроші» і усвідомили, що збанкрутували. Їх осяює геніальна ідея, як швидко заробити гроші  провезти сигаретну контрабанду в Польщу, щоправда, без вкладень не обійтися. На допомогу приходить вірний товариш Лямур (Орест Галицький) син священика. Тим часом в нелегальному бізнесі настали важкі часи перейти кордон не так просто.

Хлопці вирішили провернути аферу і одягалися в попівські ряси з упевненістю, що на служителів церкви прикордонники навіть не глянуть. На шляху «контрабасистів» очікує чимало перепон. Одна з них чарівна красуня з автоматом Альона (Лавренюк).

— Особисто я вклав у цей фільм три літри крові, мішок кубинських нервів, всю любов і всього себе, заявив журналістам ДзіДзьо.

Фільм знімали у Львівській та Київській областях протягом півтора років. У створенні блокбастера Михайлу Хомі допомагала досвідчена команда. Сам співак говорить, що в підсумку вийшла «сімейна» зйомка. Генеральним продюсером кінострічки став Сергій Лавренюк, засновник телеканалу «Сонце» і продюсер комедії «#SelfieParty». А режисером був відомий кліпмейкер Олег Борщевський.

Кіно дуже просте і доступне глядачеві, тому воно має всі шанси стати успішним у прокаті. З кожним переглядом ви будете помічати нові деталі і краще розуміти тонкий гумор, який там присутній. Фільм безумовно не на один і не на два рази, вважає Сергій Лавренюк.

Продюсер пообіцяв, що подивитися нову комедію на великому екрані вдасться глядачам у Польщі, Хорватії, Італії і навіть у Канаді. Крім того, фільм візьме участь у Міжнародному кінофестивалі в Торонто, де зосереджена найбільша українська діаспора.

Варто зазначити, що автори «DziDzio. Контрабас» запросили на роль другого плану гідних і талановитих акторів Римму Зюбіну, Володимира Горянського, Ігоря Кондратюка та Олексія Вертинського, які, безумовно, прикрасили собою картину.

Народний блокбастер «DziDzio. Контрабас» можна побачити в кінотеатрах України з 31 серпня. Бажаємо приємного перегляду!

QHA