БОРДО (QHA) -

На найбільшому анімаційному форумі Європи Cartoon Movie, де Україна була представлена ​​вперше, продюсери мультфільму «Мавка. Лісова пісня» отримали багато схвальних відгуків і пропозицій.

Головна героїня мультфільму Мавка прикрасила березневу обкладинку видання Animation Magazine (офіційного партнера заходу), яке великим накладом поширювалося на форумі в Бордо, Франція, завдяки чому компанія отримала ефективний пітч і поштовх до розвитку.

Мультфільм відразу ж привернув увагу потенційних європейських ко-продакшн партнерів, інвесторів, дистриб'юторів і бродкастерів. У традиційному для форуму анкетуванні чимало учасників назвали пітч «Мавки» кращим з 50-и проектів.

Продюсери отримали відгуки від знакових гравців анімаційного ринку, серед яких The Walt Disney Company (Germany, Switzerland & Austria). Всі вони відзначили міць і унікальність головної героїні, високу якість візуальних матеріалів, величезний міжнародний потенціал проекту.

До подання проекту продюсери Ірина Костюк та Анна Єлісєєва, Єгор Олесов, а також вся команда студії Animagrad готувалися кілька місяців. На презентації представили робочі кадри під автентичну музику, написану гуртом «Даха Браха». Самі члени команди були одягнені в оригінальні костюми, розроблені дизайнером Ольгою Навроцькою.

Як повідомляло QHA, український мультфільм «Микита Кожум'яка», створений за підтримки Держкіно, зібрав рекордну суму у латвійському прокаті.

ФОТО: інтернет

QHA