КИЇВ (QHA) -

Угода була укладена під час круглого столу «Контент-індустрії України та Китаю: перспективи розвитку співпраці». Свої підписи під документом поставили заступник директора Міжнародного радіо Китаю Тянь Юйхун і глава Національної громадської телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

Угода передбачає трансляцію китайських фільмів на українському телебаченні і закладає основу для спільного виробництва телевізійних передач.

На першому етапі реалізації договору НГТУ транслюватиме у прайм-тайм телесеріал, анімаційний фільм, документальне кіно і художній фільм китайського виробництва.

За словами Зураба Аласанії, надалі кількість китайських кінофільмів на українських екранах може бути розширена.

Він повідомив, що більшість китайських фільмів будуть перекладені українською мовою для трансляції в Україні, але задля експерименту кілька картин будуть показані в оригіналі із субтитрами для того, щоб краще донести особливості китайського кіно до місцевої аудиторії.

Говорячи про можливе спільне виробництво телевізійних передач, Зураб Аласанія заявив, що воно має хороші перспективи, враховуючи наявність цікавих локацій, а також досвідченого телевізійного персоналу в Україні та новітніх китайських медіа-технологій.

Аласанія наголосив, що медіа-сектор України дуже зацікавлений у розвитку партнерства з Китаєм, але визнав, що в українських телевізійників ще чимало роботи попереду, щоб досягти високих китайських стандартів виробництва контенту і задовольнити запити китайського ринку.

ФОТО: Kyiv Media Week

QHA