КИЇВ (QHA) -

Переможниця конкурсу «Євробачення-2016» Джамала відіграла сольний концерт у київському Палаці спорту 12 травня. Нова концертна програма отримала назву «I Believe in U» за назвою синглу, який Джамала виконала вперше.

Зал був заповнений шанувальниками та відомими особистостями України. Послухати хіти Джамали прийшли батьки співачки, її чоловік Бекір Сулейманов та представники Меджлісу кримськотатарського народу.

Джамала співала свої найкращі хіти: «Інші», «Шлях додому», «Заплуталась», «Заманили», «1944». В середині концерту до неї приєдналися фронтмен «Бумбокса» Андрій Хливнюк і PIANOBOY (Дмитро Шуров). Утрьох вони виконали композицію «Злива».

Концерт супроводжувало світлове шоу та відеоефекти на великому круглому екрані (розпечені до червоного пружини, планети, мильні бульбашки, хлопець-блондин, що зчищує з обличчя бруд).

Прощалася з глядачами співачка піснями Smile і «Ой, верше, мiй верше».

Джамала отримала перемогу на «Євробаченні» у Швеції 2016 року. Вона виграла, виконавши пісню «1944» про депортацію кримськотатарського народу. Після виграшу української виконавиці, 2017 року конкурс проходить у Києві, фінал якого відбудеться вже сьогодні.

ФОТО: Аліна Красієва, vogue.ua

QHA