КИЇВ (QHA) -

У Міністерстві закордонних справ України відбулася презентація соціального проекту «Книга добра», що зібрав 50 дитячих історій і картинок. Листи книги зроблять з «черпанного паперу» — клаптиків тканин, створених у майстернях Центру української культури в столиці Естонії — місті Таллінні.

— Це питання почуттів. Оскільки ця книга про нас, українців, і майбутнє. Ми хочемо, щоб ця книга несла тепло нашої душі людям, — сказав міністр закордонних справ України Павло Клімкін на презентації проекту в середу в Києві.

Міністр уточнив, що передача книги запланована в майже 50 країнах світу. Перш за все, книгу зможуть прочитати відвідувачі Національної бібліотеки Ватикану (Італія), бібліотеки Конгресу США, Королівської бібліотеки Великобританії та Олександрійської бібліотеки (Єгипет).

— Ми вже домовилися і зробимо презентації «Книги добра» у наших посольствах. Ми домовилися, що зможемо передати цю книгу до найбільших бібліотек світу. Ця книга буде у відкритому доступі, її можна буде почитати і відчути, — пообіцяв Павло Клімкін.

Народна артистка України Катерина Бужинська, присутня на презентації, сказала, що унікальність книги — у тому, що вона складається з 50 реальних історій добра, взятих із повсякденного життя.

Підтримати проект вирішило Посольство Угорщини в Україні.

— Посольство із задоволенням приєднується. Угорщина активно бере участь у соціальних проектах в Україні. Нагадаю, два роки тому за програмою нашого посольства на відпочинок до Угорщини поїхало 700 дітей. Ми плануємо цього літа організувати поїздку для 1000 маленьких українців, — зазначив Надзвичайний і Повноважний посол Угорщини в Україні Ерно Кешкень.

Надалі до написання історій до «Книги добра» координатори хочуть залучити до 15 тисяч осіб.

QHA