ЛЬВІВ (QHA) -

7-8 січня на сцені перед Львівським оперним театром відбувався ІІІ Міжнародний різдвяний фестиваль, участь у якому взяли танцювальні, музичні й театральні гурти з Польщі, Словаччини, Туреччини та Білорусі.

У перший день фестивалю глядачі мали можливість переглянути вертеп від львівського експериментального театру «Мета», виступ студії театру музики та танцю ElzbietyArmatys із Польщі, насолоджувалися співом лауреатки всеукраїнських і міжнародних конкурсів Соломії Романів, оцінили особливості колориту фольклорного ансамблю «Svojina» зі Словаччини, хору «Melior» із Білорусі, гурту «ZewGor» з Польщі.

На другий день фестивалю, 8 січня, від ранку до вечора чергувались виступи українських та закордонних колективів, а завершився фестиваль виконанням легендарного «Щедрика» усією ярмарковою площею та учасниками свята.

Голосом Міжнародного різдвяного фестивалю у Львові вже традиційно стала Пані Пампухова, без якої вже складно уявити різдвяні міські святкування. 

У обидва дні на площі біля Оперного театру не було де яблуку впасти, львів`яни та гості міста радо насолоджувались насиченою концертною програмою, колядували.

— Дуже рада, що у нашому місті є така гарна можливість відчути атмосферу свята, не покидаючи Львова: не у кожного є така можливість, а тут ще й вхід безкоштовний. Діти просто у захваті, особливо від вертепів, — розповіла у коментарі львів`янка Тетяна, яка прийшла на фестиваль із двома дітьми.

Нагадаємо, 4 січня у Львові стартував різдвяний фестиваль "Шопка крізь століття".

QHA