ЛЬВІВ (QHA) -

У четвер, 30 березня, у приміщенні Львівського музею історії релігії відкрилася виставка «Рани», присвячена активістам Євромайдану та учасникам АТО, яких важко поранили або покалічили під час подій зими 2014-го і під час АТО.

— Починався цей проект як журналістський, але потім він переріс у щось більше, я знімаю повсякденне життя поранених і покалічених хлопців уже 3 роки. Це дуже складний процес реабілітації. Складний і тривалий, і тому я вважаю, що історії цих чоловіків просто необхідно розповісти, — зазначив Йосип Сивенький, автор фотографій.

На фотовиставці представлені фотографії повсякденного життя і адаптації постраждалих активістів і бійців до нових життєвих обставин.

— Кілька цих фотографій публікувалися у журналі «Time» до статті про українських солдатів. Я хочу, щоб такі історії знало якомога більше людей. Мій приїзд в Україну спровокували події Майдану, які я дивився по телевізору в Америці, як багато американців. Я вирішив поїхати туди і думав, що буду знімати історію тільки про Майдан, але потім почалися бойові дії на Сході, я залишився, і тепер знімаю проект вже третій рік,  додав автор.Відкриття виставки викликало великий інтерес серед студентів.

— Ми прийшли сюди, бо нам порадили люди, які знали про проект. Але тепер, побачивши ці фотографії, радити прийти сюди будемо ми. Ці фотографії справді змушують замислитися, більше, я думаю, нічого говорити, — сказала Ірина Горіна, студентка факультету журналістики.

QHA