Львів (QHA) -

Вже у неділю, 8 жовтня, переселенців та львів`ян запрошують відвідати сімейний тематичний Фестиваль Криму. Організатори обіцяють, що цікаво тут буде усім: діти та дорослі матимуть можливість корисно та весело провести час. 

Захід відбуватиметься на Сихові, а саме на площі перед Культурно-освітнім центром ім. Олександра Довженка з 12.00 до 18.00.

Переселенці, що мешкають у Львові, підготували для громади Сихова цікавий захід, присвячений Криму. Після анексії півострова увага Криму майже не приділяється, а брак інформації призводить до появи стереотипів та упередженого ставлення як до переселенців, так і до життя людей на окупованих територіях. 

Головна мета фестивалю — надати достовірну інформацію про українській Крим, показати історичний та культурний зв’язок між Кримом та іншими областями України, познайомити з його багатогранною історією, культурою та традиціями. 

Організатори підготували для відвідувачів п`ять різних зон: фуд-корт, де продаватимуть різноманітні ласощі, майстер-класи з виготовлення хенд-мейду, ярмаркок майстрів, тематичні фотозони та зону дитячих розваг.

Як повідомляло QHA, 27 вересня у Турецькому місті Анталья розпочала роботу виставка «Українська вишиванка. Від минулого до сучасності», яка зібрала дивовижні українські шати і картини.

QHA