ЛЬВІВ (QHA) -

Сьогодні, 21 вересня, головний проспект міста – проспект Свободи - перетворився на мрію кавоманів – 11 рік поспіль фестиваль «На каву до Львова» збирає друзів.

Традиційно, на святі обиратимуть кавових Короля та Королеву, а кращі баристи змагатимуться між собою за звання найкращого.

Організатори запрошують відвідувачів завітати на кавовий ярмарок, де представлено різні сорти кави і смаколики до напою, презентують кавове обладнання, навчають культури споживання ароматного напою, проводять майстер-класи по обсмажуванню і приготуванню кавових зерен.

У рамках заходу львів’яни та гості міста мають унікальну можливість обрати найкращу кав’ярню міста, а саме нагородження відбудеться у рамках кавового туру.

Вже післязавтра, у суботу,  "Кавова Веломиля" об’єднає понад 500 велофанів та кавоманів, які почнуть суботній ранок на площі Музейній з горнятка кави та проїдуть старовинними вулицями Львова.

Очікується, що на ці вихідні до міста Лева завітає велика кількість туристів, які з задоволенням відвідають найбільшу кавову подію країни, декотрі з них вже прибули до Львова:

— Були на святі кави тут минулого року, потрапили випадково. Цього року поїздку спланували на дати фестивалю навмисно. Повернулись, бо не уявляємо свого ранку без кави, а Львів дуже затишне та красиве місто , — розповіла туристка з Одеси Ольга.

ХI фестиваль "На каву до Львова" (Lviv Coffee Festival 2017) триватиме до 24 вересня. 

QHA