ЛЬВІВ (QHA) -

У вівторок, 28 березня, у Львові пройшла прес-конференція організаторів фестивалю AlfaJazzFest, під час якої оргкомітет поділився програмою заходу, а також розповів про очікування від його проведення в цьому році.

АльфаДжаз пройде з 23 по 27 червня, на трьох сценах у різних локаціях у центральній частині міста. Анонсовано виступ близько 30 колективів, серед яких більшість музикантів зі світовим ім'ям.

Як і в попередні роки, головною сценою буде сцена імені Едді Рознера, на ній будуть виступати хедлайнери фестивалю. Крім того, біля головної сцени планують облаштувати пікнік-зону, а концерти будуть транслювати і в центрі міста.

Друга за значимістю сцена буде розміщена в самому центрі Львова — на площі перед міською ратушею, у цьому році для зручності глядачів і музикантів сцену і майданчик перед нею планують накрити тентовими дахом.

Третьою буде сцена в палаці Потоцьких — у трьох хвилинах ходьби від центру міста.

Фестиваль цього року буде тривалішим, ніж у попередні роки, і триватиме 5 днів.

Також у рамках фестивалю планують провести освітні програми та соціальні ініціативи. Так, футболістами «Динамо Київ» планується проведення футбольних матчів проти зірок фестивалю, а також зустрічі з дітьми з соціально-вразливих груп і дітьми-переселенцями. На додаток до спортивних ініціатив, буде проходити фотовиставка пам'яті львівського фотографа Олега Ницька.

QHA