СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Криму з'явилася радіостанція Canlı Radio («Живе радіо») постійного мовлення, присвячене музиці, мові та літературі.

Автор проекту — відома кримськотатарська журналістка Наджіє Фемі. За її словами, Canlı Radio йтиме в ногу з часом і активно експериментуватиме.

— Два останні тижні я прожила в нереальному драйві, в ритмі «встигнути все (ну майже все) і не збожеволіти». Був розроблений концепт, закипіла робота над логотипом, сайтом, технічним рішенням для мовлення, збором музичної бази і складанням перших плейлистів. Поруч зі мною з'явилися люди колеги, старі знайомі, друзі і нові люди, без професіоналізму і чуйності яких нічого б не склалося. На мої дуже абстрактні «я саме ТАК бачу» вони знаходили кращі технічні і організаційні рішення. І я встигла все (ну майже все), зокрема побувала в Ермітажі, на чудовому весіллі, на зйомках фільму і відзначила Курбан-байрам 1 вересня, ділиться своїми враженнями у Facebook Наджіє Фемі.

Також Фемі зазначила, що її колеги спілкуватимуться зі своїми слухачами «через соціальні мережі і наживо, у форматі камерних і грандіозних масштабних заходів».

Ми будемо прогресивними і консервативними. Ми разом з вами вболіваємо душею за збереження мови, розвиток культури і музики, запевнила вона.

Нагадаємо, 17 серпня відкрив мовлення на Україну і новий український кримськотатарський медійний ресурс радіо «Хаят».

ФОТО: інтернет

QHA