КИЇВ (QHA) -

У приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого у Києві (вул. Грушевського, 1) 15 квітня о 14:00 відбудеться літературний вечір, присвячений 75-й річниці від дня народження видатного кримськотатарського поета, перекладача і публіциста Шакіра Селіма.

В рамках заходу будуть прочитані твори Селіма, а також показаний фільм про його життя і творчий шлях.

Також свої твори на вечорі представлять молоді кримськотатарські письменники, заплановано виступ вихованців кримськотатарського культурного центру «Кримська сім'я».

До участі у заході запрошені народні депутати України — лідер кримських татар Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, керівники Департаменту культури та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, представники кримськотатарської спільноти.

Культурний захід проходить у рамках проекту «Крим — це Україна» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Метою проекту «Крим — це Україна», що здійснюється ГО «Кримська сім'я» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», є збереження рідної мови та культури серед дітей переселенців з Криму та популяризація кримськотатарських культурних традицій серед жителів Києва та інших міст України.

Організаторами літературного вечора крім культурного центру «Кримська сім'я» виступають Меджліс кримськотатарського народу, Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого, телеканал ATR, інформаційний партнер — агентство «Кримські новини».

ФОТО: інтернет

QHA