КИЇВ (QHA) -

На київській виставці зібралося чимало дітей різного віку, які представили яскраві роботи. Також на ній були присутні відомі українські художники Микола Шелест, Наталія Смага та ін. Перед початком майстер-класу виступали діти, а автор проекту Наталія Веселицька проводила захід у якості ведучої.

— Ми зібралися тут, щоб довести: Україна — квітучий сад, і тут здійснюються мрії! — урочисто заявила Наталія Веселицька.

Організатори проекту вже проводили подібні майстер-класи в Деснянському і Голосіївському районах Києва. Найближчим часом планують створити дерева Життя з квітками Щастя ще в 8 районах столиці. Головна мета проекту — поширення ідеї перетворення України на країну-сад.

— Ми хочемо донести ідею перетворення України в щасливу країну-сад за допомогою синтезу художніх образів різних видів мистецтва. Наш принцип — ми все робимо самі та намагаємося, щоб це було доступно. Всі роботи досить прості, але яскраві, — розповідає Ірина Джувага, координатор проекту.

Виставку-подарунок для Українського фонду культури зробили вихованці Центру естетичного виховання «Гармонія» (виконавчий директор Н. Веселицька), гуртка образотворчого мистецтва «Крапельки» будинку дитячої та юнацької творчості «Диво» (керівник Н. Веселицька), студії образотворчого мистецтва спеціалізованої школи № 138, гуртка декоративно-прикладного мистецтва спеціалізованої школи №27, студії образотворчого мистецтва «Колорит» (керівник Н. Сердюк). Інформаційну підтримку заходу здійснює видавничо-інформаційний центр «Майстер-десант» та газета «Культура і життя».

Пересувні виставки Наталії Веселицької та Ірини Джуваго діють з 2014 року і порадують жителів міст України протягом усього 2017 року. Про плани організаторів проекту можна дізнатися тут.

QHA