КИЇВ (QHA) -

Зворушливі, запальні, ліричні, з оригінальними хореографічними постановками та візуальними ефектами — такими були виступи перших півфіналістів одного з найвідоміших музичних конкурсів у світі Євробачення-2017. Ті, хто не потрапив до МВЦ, стежили за його подіями на одній з головних локацій конкурсу Euroclub.

Дуже яскравий конкурс, приємно, що проходить він саме в нашій країні. Мені подобається, як підготувалися артисти, як вони виступають. Багато позитивних вражень, ділиться емоціями гостя Euroclub Дарина.

Підтримати улюблених виконавців приїхали глядачі з інших країн і навіть континентів. Про свої враження від конкурсу та України розповів гість з Австралії Алек.

— Я дивлюся Євробачення з 15 років, постійно їжджу підтримувати учасників. І мені дуже сподобалося ваше місто. Київ  просто приголомшливий. Красива річка, красиві пейзажі, люди приємні. Я радий, що приїхав,  говорить австралієць Алек Тіан.

Виступи артистів були досить різноманітними. Хтось робив ставку на вокальні дані, інші намагалися вразити запальними ритмами.

Мені здається, в цьому конкурсі важливе все в комплексі: добре, коли гармонійно поєднуються образ артиста, хореографічна постановка, вокальні дані. Євробачення це в першу чергу шоу, тому не варто сприймати його просто як пісенний конкурс, вважає гість Euroclub діджей XLDELUXE.

У цей вечір за право представляти свою країну у фіналі боролися 18 учасників. Номери були досить різноманітними, і кожен глядач зміг визначити для себе фаворита.

— Особисто я сьогодні підтримую Ховіга з Кіпру. Дуже сподобалася його пісня  така напіврокова, у моєму стилі. І, звісно ж, наш улюблений O.Torvald, зізнається ведучий Євробачення у Euroclub Сергій Величанський.

— Я надаю перевагу артистам із Греції. Мені здається, у них дуже запальний номер, добре підготовлений, — каже гостя Euroclub Марія Черепашкіна.

Мені сьогодні більше імпонують чоловіки якось візуально симпатичніші. Хоча серед дівчат теж є гідні кандидатки, голоси дуже потужні, думка киянки Дарини.

Після закінчення півфіналу першу перемогу відсвяткували представники Молдови, Азербайджану, Греції, Швеції, Португалії, Польщі, Вірменії, Австралії, Кіпру та Бельгії.

QHA